Inco Flex

Inco flex jest polskim producentem tarcz ściernych istniejącym na rynku od 1955 roku. Oferowane tarcze w zależności od zastosowania można podzielić na trzy grupy: LINIA STANDARD Tarcze przeznaczone do cięcia i szlifowania stali zwykłych i nierdzewnych oraz przecinania stali o małych przekrojach. Produkty z tej linii sprawdzają się również w przecinaniu i szlifowaniu betonu, miękkiej ceramiki, kamienia jak i metali kolorowych czy żeliwa.

LINIA PRO Tarcze o podwyższonej twardości i wytrzymałości, przeznaczone do przecinania i szlifowania stali stopowych, kolorowych, nierdzewnych i stali zwykłych o małych i dużych przekrojach.

LINIA SPECIAL Produkty z tej linii bardzo dobrze sprawdzają się w trudnych warunkach przemysłowych. Tarcze przeznaczone do szlifowania i przecinania stali zwykłych i wysokostopowych, żeliw oraz staliw o dużych przekrojach.

ŚCIERNICE LAMELOWE Wykonane z nasypu elektrokurondowego , cyrkonowego, ceramicznego. Przeznaczone zarówno do zastosowań profesjonalnych i standardowych. Do szlifowania stali nierdzewnych, stopowych oraz zwykłych.

Inco Flex